українська російська англійська
Микола Азаров: Реалізація інвестиційно-інноваційних проектів - простір для співпраці громадськості та асоціацій бізнесу
09.11.2011 | 11:22
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

В рамках виконання затвердженої Урядом Програми розвитку внутрішнього виробництва протягом 2013-2015 років  буде реалізовано 159 інвестиційно-інноваційних проектів загальною вартістю понад 349 млрд. гривень. Про це повідомив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів.

Зокрема, за словами Глави Уряду, з 159 інвестиційно-інноваційних проектів – 12 проектів спрямованих на розвиток рослинництва, будівництво сучасних тваринницьких комплексів, оновлення машинно-тракторного парку сільськогосподарських підприємств, удосконалення інфраструктури зернового ринку, реконструкцію діючих та будівництво нових зерноскладів, елеваторів; 26 проектів зі створення виробництв високотехнологічних автобусів, тролейбусів, трамваїв, комбайнів, тракторів, спецтехніки, енергозберігаючого обладнання тощо; 49 проектів, спрямованих на розвиток паливно-енергетичного комплексу, зокрема щодо розробки вугле-, газо- та нафтородовищ, побудови генеруючих потужностей електроенергії з відновлюваних джерел; 9 проектів із відновлення виробництва поліетилену високого тиску, реконструкції виробництва карбаміду, створення виробництва сірчаної кислоти; 4 проектів, спрямованих на створення нового виробництва цементу, композитних матеріалів та енергозберігаючого скла та ін.

Водночас Микола Азаров підкреслив, що перші позитивні результати від реалізації Програми розвитку внутрішнього виробництва Уряд очікує отримати вже у 2012 році. За його словами, це дасть змогу створити високорентабельні, менш енергоємні та екологічно чисті виробництва, що здатні конкурувати на внутрішньому і зовнішньому ринку, збільшити у структурі вітчизняної економіки частку високотехнологічних виробництв та створити нові робочі місця з високими вимогами до кваліфікації фахівців і високим рівнем оплати праці.

«Ось, де простір для співпраці з громадськістю і асоціаціями бізнесу. Тому що без активності інвесторів, роботодавців, наукових колективів, профспілок і так далі, проекти з місця не зрушать. А значить, вони повинні знати ці проекти, повірити в них, запалитися ентузіазмом», - резюмував Микола Азаров.

 

версія для друку