українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив проаналізувати роботу інформаційних служб органів виконавчої влади
09.11.2011 | 11:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив у місячний строк проаналізувати роботу прес-служб, управлінь з інформації та комунікацій з громадськістю всіх міністерств і відомств. Про це Микола Азаров заявив, розпочинаючи засідання Уряду.

«Треба також серйозно, навіть прискіпливо проаналізувати роботу прес-служб, управлінь з інформації та комунікацій з громадськістю всіх міністерств і відомств. Доручаю членам Уряду протягом місяця зробити такий аналіз у своїй сфері управління, а Секретаріату Кабінету Міністрів – проконтролювати та узагальнити цей аналіз і внести пропозиції щодо вдосконалення інформаційної роботи», - заявив Микола Азаров.

За його словами, таку роботу необхідно провести в рамках налагодження діалогу влади з громадянським суспільством і удосконалення роботи влади з впровадження реформ у країні.

Микола Азаров вимагає від членів Уряду і глав регіональних адміністрацій самим ініціювати постійний діалог з суспільством, експертами і ЗМІ, невідкладно реагувати на критику на адресу влади та привертати увагу людей до позитивних зрушень.

Крім того, Прем’єр-міністр закликав урядовців проводити регулярні прес-конференції та зустрічі з представниками засобів масової інформації.

 

версія для друку