українська російська англійська
Микола Азаров: Життя в борг - це пастка, а розвиток економіки - надійна основа для зростання добробуту людей
09.11.2011 | 11:56
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров наголошує на важливості розвитку економіки як основи зростання добробуту громадян та процвітання країни на противагу залежності від запозичень. На цьому Глава Уряду наголосив під час засідання Кабінету Міністрів.

«Треба підтримувати розвиток економіки. Тому що тільки це – надійна основа для зростання добробуту людей, а не якісь борги, в які нас втягували. Всі уже зрозуміли, що життя в борг – це пастка», - підкреслив Микола Азаров.

При цьому він звернув увагу на важливість конструктивної співпраці влади та громадськості: «У результаті діалогу і суспільної співпраці повинні з’являтись позитивні результати». «Скажіть, будь ласка, що краще для України: штучно підживлювати внутрішні чвари і розбрат, або припинити перетягувати канат і гуртом «навалитися» на розвиток внутрішнього виробництва?», - поцікавився Прем’єр-міністр, зазначивши, що Україна  почала поступово вибиратися із кризового провалу, куди її зіштовхнули і зовнішні чинники - світова фінансова криза, і внутрішня колишня популістська політика.

Микола Азаров зауважив, що у нас досить часто конкретні результати «змальовують чорним». «Яскравий приклад: подивіться як відверто радіє опозиція, що поточного року Україна ще не отримала жодного траншу від МВФ. По-перше, ми ж обходимось без нарощування боргів, які доведеться віддавати. По-друге, чому радіти, панове?», - запитав Глава Уряду.

Водночас Микола Азаров наголосив, що Уряд добросовісно виконує всі боргові зобов’язання.

 

 

версія для друку