українська російська англійська
24 регіони країни повністю забезпечили теплом споживачів
09.11.2011 | 13:48
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

На ранок 9-го листопада у 24 регіонах країни працюють всі котельні та підключено до теплопостачання 100% споживачів. З теплом мешканці будинків та об’єкти соціальної сфери у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Київській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях, а також у Севастополі. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України у середу, 9 листопада.

За його словами, в країні тимчасово не обігріваються 22 навчальних заклади, де тривають канікули: 20 – у Запорізькій області та 2 у Криму. У Києві при штатній роботі всіх систем та підключенні майже всіх споживачів, через заміну обладнання котельні поки-що залишається без теплопостачання один житловий будинок. Протягом минулої доби введено в роботу 6 котелень, підключено до теплопостачання 41 житловий будинок та 5 навчальних закладів.

«На цей час в Україні поки-що не почали роботу 2 котельні, без теплопостачання всього 130 житлових будинків, а це 0,09% від їх загальної кількості, 22 навчальних та 2 медичних заклади. 122 будинки не обігріваються у Криму,  7 – у Херсонській області», – сказав Анатолій Близнюк.

«У Феодосії жителі 30 будинків ждуть закінчення переведення котельні на газ, у Євпаторії ремонтують теплотрасу. У Керчі останній будинок підключать до теплопостачання після завершення пусконалагоджувальних робіт на котельні. Всі ці роботи мають завершити до 10 листопада. 7 житлових будинків на Херсонщині не обігріваються у зв’язку із ремонтом тепломереж, який планують завершити сьогодні, 9 листопада», – наголосив керівник Мінрегіону.

За словами Міністра, локальні аварії теплових мереж, пошкодження внутрішньобудинкових систем опалення оперативно ліквідовуються протягом доби.

У Мінрегіоні здійснюється цілодобовий збір інформації про хід запуску тепломереж у регіонах, ведеться реєстр проблем, які виникають при цьому, вживаються термінові заходи реагування. На офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (www.minregion.gov.ua ) розміщена інтерактивна карта із зазначенням контактів місцевих диспетчерських служб.

 

версія для друку