українська російська англійська
Модернізований офіційний сайт МОН - лідер серед сайтів міністерств
09.11.2011 | 16:54
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту модернізувало офіційний сайт та удосконалило роботу з інформування населення про свою діяльність. У результаті цього сайт Міністерства за кількістю відвідувань став лідером серед сайтів інших міністерств.

На початку жовтня поточного року Глава Уряду Микола Азаров різко розкритикував міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника за недостатню роз’яснювальну роботу щодо діяльності відомства. Прем’єр-міністр зауважив, що сайт Міносвіти не відповідає вимогам часу і потребам суспільства.

Керівництво освітнього відомства оперативно відреагувало на критику щодо прогалин у використанні інформаційно-комунікаційних технологій. Так, було розроблено нову сучасну версію офіційного сайту, на сторінках якого без проблем можна знайти потрібну інформацію. Детальний рубрикатор, продуманий дизайн та зручна пошукова система дозволяє легко орієнтуватися на сайті, віднайти потрібні документи, статті, довідкову інформацію, новини, відео та фотоматеріал тощо. У результаті сайт став динамічним та корисним для користувачів.

Запровадження послуги прямої відеотрансляції дозволило громадянам в он-лайн режимі відстежувати основні події за участю представників Міністерства. Так, наприклад, дуже велику популярність і відвідуваність мала пряма трансляція ІІІ Всеукраїнського з`їзду працівників освіти на сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, який Міністерство освіти і науки, молоді та спорту провело 27 жовтня поточного року.

У цілому загальна відвідуваність сайту Міністерства за вересень-жовтень зросла на майже на 643 тисячі та на початок листопада становила понад 1,64 млн. відвідувачів.

 

 

версія для друку