українська російська англійська
У рамках Європейського тижня якості відкрито виставку-конкурс "100 кращих товарів України"
10.11.2011 | 12:42
Прес-служба Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів

У рамках Європейського тижня якості 9 листопада у приміщенні ДП «Українській дім» відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської виставки-конкурсу  якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2011 році, яка проводиться під Патронатом Президента України та за сприяння Уряду країни.

Керівник Секретаріату Кабінету Міністрів України Костянтин Любченко та Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів – голова Головної конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції ( товарів, робіт, послуг)   - «100 кращих товарів України» - Сергій Орєхов  урочисто відкрили Виставку кращих товарів України у цьому році.

За всі роки проведення конкурсу понад 7000 українських підприємств  боролися за можливість називатися найкращими виробниками вітчизняної продукції. У цьому році 1178 підприємств взяли участь у  регіональному етапі  Конкурсу та 262 підприємства змагалися на загальнодержавному рівні. В основному це представники малого та середнього бізнесу.

Якість товару – невід‘ємна частина життя кожної людини. Підтвердженням цього є гасло Конкурсу – «Від високої якості продукції – до високої якості життя», а зростаюча з кожним роком конкуренція між підприємствами, які беруть участь у Конкурсі, доводить, що національний товаровиробник прагне покращити на лише свій продукт, а й життя кожного українця.

Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов зазначив, що основним завданням цьогорічного конкурсу є спрямування зусиль на підтримку ініціативи національних товаровиробників до покращення якості продукції. «Лише тісна співпраця нас – як організації, яка стоїть на сторожі захисту прав споживачів, і вас – наших переможців – може дати результат, вивести якісну українську продукцію на світовий ринок», - наголосив Сергій  Орєхов.

версія для друку