українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Держава має забезпечити підтримку дитячим будинкам із сімейною моделлю виховання
10.11.2011 | 16:54
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України - Міністра соціальної політики

Невеликі дитячі будинки, які застосовують сімейну модель виховання, значно ефективніші за великі інтернати. Про це сьогодні зазначив Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час візиту до дитячого будинку «Наш дім» у Кіровоградській області.

«Усі діти, які виховуються в цьому будинку, говорять, наскільки їм тут краще і цікавіше, ніж в інтернаті. Це має бути головним орієнтиром для держави. Тому потрібно поступово переходити від інтернатної форми виховання до загальноприйнятої у світі моделі сімейного типу», - вважає Віце-прем'єр-міністр.

Сергій Тігіпко зазначив, що експеримент, в рамках якого було свого часу створено цей заклад, показав позитивні результати, тож найближчим часом таку практику необхідно поширити і на інші регіони. 

«Діти, позбавлені батьків, потребують особливої опіки держави. Індивідуальний підхід до кожної дитини, максимальне врахування їхніх потреб і увага до особистості можливі лише в умовах сімейного виховання, які важко забезпечити у великих інтернатах», -  підкреслив урядовець.

 

версія для друку