українська російська англійська
Керівники казначейських служб з 30 країн світу зібралися у Києві
11.11.2011 | 10:03
Прес-служба Державної казначейської служби

10 листопада у Києві розпочала свою роботу 5-та Генеральна асамблея Міжнародної асоціації казначейських служб (AIST).

На засідання Генеральної асамблеї завітали керівники казначейських служб більше ніж 30 країн світу та представники Світового банку, МВФ, Європейського банку реконструкції та розвитку, Організації економічного співробітництва і розвитку.

Відкрив засідання Президент AIST Бернар Лімал (заступник Директора Генеральної дирекції державних фінансів Міністерства бюджету та державних рахунків Франції). Він привітав учасників з початком роботи Генеральної асамблеї та подякував Голові Державної казначейської служби України Сергію Харченку за теплу зустріч і чудову організацію цього заходу.

Сергій Харченко, який є Віце-президентом AIST, у своєму вітальному слові зазначив, зокрема, що він має за честь приймати гостей в рамках такого масштабного заходу світового рівня, який вперше проводиться в Україні, і побажав усім присутнім плідної роботи.

Вітальні адреси учасникам Генеральної асамблеї AIST надіслали Прем’єр-міністр України Микола Азаров та Міністр фінансів України Федір Ярошенко.

Сьогодні ж учасники 5-тої Генеральної асамблеї Міжнародної асоціації казначейських служб розпочали свою роботу в рамках дводенного семінару на тему: «Реформування держави, модернізація державних фінансів – підвищення ефективності державних видатків».

 

версія для друку