українська російська англійська
Андрій Клюєв доручив ряду міністерств і відомств вивчити пропозиції Європейської Бізнес Асоціації
11.11.2011 | 10:25
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв доручив ряду міністерств і відомств відпрацювати пропозиції Європейської Бізнес Асоціації. Про це Андрій Клюєв повідомив в інтерв'ю журналістам.

За його словами, для Уряду особливо важливий постійний контакт з представниками міжнародних інвесторів, тому співпраця з цією великою організацією повинна відбуватися на постійній основі.

За його словами, будуть вивчені пропозиції щодо внесення змін до критеріїв для автоматичного відшкодування ПДВ, а також заходи щодо недопущення затягування органами податкової служби проведення перевірок для такого відшкодування.

Серед пропозицій європейських інвесторів - посилення відповідальності митних служб за відмову в розмитненні вантажів, у тому числі - використовуючи такі дивні пояснення, як перевиконання плану зборів і платежів за попередній місяць, повідомив Перший віце-прем'єр-міністр України. Він також зазначив, що серед пропозицій - створення системи інформування власників вантажів про терміни і причини перевірок з боку Служби безпеки України.

За словами Андрія Клюєва, частина пропозицій ЄБА стосуються фармацевтичного ринку; захисту інтелектуальної власності в агрохімічному секторі; вдосконалення процедури відбору компаній-експортерів молочної продукції для інспекцій з боку Державної ветеринарної та фітосанітарної служби. Крім цього, заявив перший заступник керівника українського Уряду, йдеться про вирішення питання відсутності в Україні незалежних референтних лабораторій; регулювання маркування харчових продуктів щодо вмісту ГМО; вирішення проблем щодо використання національного знака відповідності.

Європейська Бізнес Асоціація була заснована в 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем бізнесу в Україні. Сьогодні ЄБА є однією з основних організацій міжнародного бізнесу в нашій країні та об'єднує більше 850 європейських, українських та міжнародних компаній.

 

версія для друку