українська російська англійська
Микола Азаров ініціює зустріч міністрів фінансів країн-членів ЦЄІ для обговорення шляхів стабілізації фінансової ситуації у світі
11.11.2011 | 13:29
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров запропонував організувати зустріч міністрів фінансів країн-членів Центральноєвропейської ініціативи (ЦЄІ) з метою обговорення шляхів стабілізації фінансової ситуації у світі. З такою ініціативою Глава українського Уряду виступив під час зустрічі з Генеральним Секретарем ЦЄІ Герхардом Фанцельтером.

Прем’єр-міністр України зазначив, що у 2012 році Україна перебирає на себе головування в ЦЄІ. «Я вважаю, що на першому етапі необхідно провести зустріч міністрів фінансів країн-членів ЦЄІ для того, щоб обговорити можливості стабілізації фінансової ситуації у світі. Об’єднання зусиль часто дає дуже позитивні результати», - підкреслив Микола Азаров.

У свою чергу Генеральний Секретар ЦЄІ Герхард Фанцельтер підтримав пропозицію Прем’єр-міністра України щодо зустрічі міністрів фінансів країн-членів Ініціативи. Він зазначив, що зі свого боку сприятиме погодженню цього питання на рівні ЦЄІ.

 

версія для друку