українська російська англійська
Перший віце-прем'єр-міністр привітав працівників Держрезерву від імені Президента та Прем'єр-міністра України
11.11.2011 | 17:26
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку

Перший віце-прем‘єр-міністр – Міністр економічного розвитку України Андрій Клюєв взяв участь в урочистому засіданні з нагоди 20-ї річниці створення системи державного матеріального резерву України.

Андрій Клюєв привітав працівників системи Держрезерву від імені Президента та Прем‘єр-міністра України.

Окрім того перший заступник керівника Уряду вручив найкращим працівникам почесні грамоти Кабінету Міністрів України.

1 листопада 2011 року Держрезерв України відзначив ювілей – 20 років від дня заснування відомства. У зв'язку з адміністративною реформою, 13 квітня 2011 року Указом Президента України було затверджено Положення про Державне агентство резерву України. З квітня 2011 року Агентство  почало функціонувати.

Держрезерв України входить до системи органів виконавчої влади та утворюється для реалізації державної політики у сфері державного матеріального резерву.

Держрезерв поділяється на державний і мобілізаційний резерви. Мобілізаційний – це запаси технічних і сировинних ресурсів, які використовуються в особливий період для відновлення доріг, аеродромів, систем електро-, водо-, газозабезпечення, розгортання виробництва промислової продукції, забезпечення медичною допомогою. У «мирний час» основне завдання Держрезерву – гарантування економічної і продовольчої безпеки країни, створення резервної бази для оперативного реагування у випадках  природних, техногенних катастроф, надання державної підтримки окремим галузям народного господарства.

 

версія для друку