українська російська англійська
Сергій Тігіпко: "Боротьба з кризою потребує жорстких і рішучих дій"
12.11.2011 | 12:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У найближчий час Україна не відчує проблем, пов’язаних з борговою кризою в європейській економіці, але це не привід заспокоюватися. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко в ефірі програми «Шустер live» на Першому Національному.

За словами Віце-прем’єра, Україні потрібно думати про підтримку банківської системи, збалансування бюджету та створення сприятливого бізнес-клімату, який сьогодні не влаштовує ні внутрішніх, ні зовнішніх інвесторів. «Ситуація підштовхує нас до серйозних дій. Я сподіваюся, що коли Європа поступово буде поринати у кризу, ми в Україні будемо більш жорстко і радикально діяти, і приймати рішення, необхідні для розвитку інвестиційного середовища», - сказав Сергій Тігіпко.

Зокрема, за словами Віце-прем’єра, уже розглядається питання скорочення штату санепідемстанції який за останній час роздувся до 54 тисяч осіб, на 30%. Для порівняння він наголосив, що у Польщі – всього 6 тисяч санітарних інспекторів.

Також Сергій Тігіпко наголосив, що потрібно прискорити реформування вітчизняного законодавства.

«Коли настає складний час, потрібні жорсткі та різкі дії. Криза буде підштовхувати нас до глибоких системних змін.  Єдина відповідь на кризу – це глибокі реформи, відкриті та зрозумілі для всіх», - сказав Віце-прем’єр-міністр.  

 

 

версія для друку