українська російська англійська
Україна та Ізраїль успішно просуваються до створення зони вільної торгівлі, - Костянтин Грищенко
14.11.2011 | 09:29
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Україна та Ізраїль ведуть успішні переговори щодо створення зони вільної торгівлі, яка істотно сприятиме активізації товарообігу між двома країнами. Про це заявив Міністр закордонних справ  Костянтин Грищенко на зустрічі зі своїм ізраїльським колегою Авігдором Ліберманом в рамках офіційного візиту до Держави Ізраїль.

Керівники зовнішньополітичних відомств двох країн відзначили, що за дев’ять місяців після вступу в дію Угоди про взаємне скасування віз кількість українців, які відвідали Ізраїль, та ізраїльських громадян, які відвідали Україну, зросла майже вдвічі порівняно з аналогічним періодом минулого року. У цьому зв’язку Костянтин Грищенко підкреслив зацікавленість української сторони у вирішенні формальностей щодо збільшення кількості рейсів українських авіакомпаній до Ізраїлю. Також глави МЗС обговорили інші напрями двостороннього співробітництва та ситуацію на Близькому Сході.

Під час зустрічі з Президентом Держави Ізраїль Шимоном Пересом К.Грищенко обговорив хід підготовки до запланованого найближчим часом візиту до Ізраїлю Президента України В. Януковича. Зі свого боку Ш.Перес просив передати керівництву України велику вдячність ізраїльського народу за той високий рівень, на якому в Києві на початку жовтня цього року були проведені заходи з нагоди 70 річниці трагедії Бабиного Яру.

 

версія для друку