українська російська англійська
Податкова активізує роботу щодо автоматичного режиму відшкодування ПДВ
14.11.2011 | 11:28
Прес-служба Державної податкової служби

Президент України Віктор Янукович сьогодні доручив Голові Державної податкової служби Олександру Клименку активізувати роботу щодо автоматичного режиму відшкодування ПДВ.

«Оперативне повернення коштів підприємствам реального сектору економіки є запорукою економічного розвитку всього бізнес-середовища. Це надважливе питання», - зазначив Олександр Клименко після зустрічі з Віктором Януковичем.

За словами керівника ДПС, Глава держави наголосив: податкова служба має ефективніше відпрацьовувати ці питання та якісніше проводити роз’яснювальну роботу із платниками податків щодо критеріїв, які дозволяють отримувати автоматичне відшкодування ПДВ.

Довідково. За січень-серпень в автоматичному режимі відшкодовано 12,2 млрд. грн. ПДВ. Кількість платників, які отримали право на автомат за цей період, збільшилась майже вдесятеро.

За результатами опрацювання декларацій за серпень, поданих у вересні, 236 платників податків отримали право на автоматичне відшкодування ПДВ на суму 2,2 млрд. грн. Це понад половина від сум податку задекларованих до відшкодування за серпень.

 

версія для друку