українська російська англійська
Пропускна спроможність нового аеровокзалу в аеропорту "Львів" зросте вдвічі
14.11.2011 | 14:51
Прес-служба Міністерства інфраструктури

З метою виконання зобов’язань перед УЄФА пропускна спроможність нового аеровокзалу «Міжнародний аеропорт «Львів» буде збільшена вдвічі – до 2 тис. пасажирів на годину. При цьому його площа зросте до 48 тис. 320 м. кв.(майже на 18% порівняно з попереднім проектом).

Таким чином Кабінетом Міністрів України скореговано проект «Будівництва нового аеровокзалу державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів». Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду сьогодні, 14 листопада 2011 року, за поданням Віце-прем'єр-міністра України – Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова.

Проект передбачає перепланування площ, удосконалення планів з обслуговування пасажиропотоків, спорудження додаткових прибудов до аеровокзалу, поліпшення архітектурної частини тощо. До проекту також додатково включено інженерне забезпечення.

Порівняно з попереднім проектом для зручності пасажирів на 17,98% збільшиться площа автостоянок - до 32 тис. 540 м2.

Система безпеки та управління нового аеровокзалу теж буде посиленапередбачено впровадження мережі авіаційного фіксованого зв’язку AFTN (у попередньому проекті цього не було взагалі), покращення інформаційної системи обслуговування пасажирів RESA (дозволить обслуговувати 2000 пасажирів на годину).

З огляду на збільшення обсягу будівельних робіт, їх загальна вартість становитиме 1 млрд. 893 млн. 838 тис. грн.: це на 33% більше в порівнянні з попередніми проектом – у той час як пропускна спроможність «Міжнародного аеропорту Львів» зросте на 100%.

 

версія для друку