українська російська англійська
Мінрегіон: Встановлення автономного опалення можливе в будинках, де є ОСББ
15.11.2011 | 09:34
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України позитивно ставиться до організації автономного опалення будинку, де створюється об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Разом із тим, влаштування індивідуального опалення для квартири без реконструкції системи вентиляції є прямим шляхом до надзвичайних ситуацій. Про це очільник Мінрегіону Анатолій Близнюк повідомив під час селекторної наради з представниками профільних управлінь ОДА, що відбулася у понеділок, 14 листопада.

«Мене часто питають, індивідуальне опалення – це добре, чи погано? Відповідаю. Якщо ОСББ ухвалює рішення побудувати котельню на даху, чи прилеглій території, то я – тільки за. Але, якщо у квартирі, під’єднуються до газової плитки – тоді категорично проти! Системи вентиляції не розраховувалися на таку схему опалення, тому без їхньої реконструкції, без інженерної модернізації будинку, індивідуальне опалення загрожує самим мешканцям», – наголосив Анатолій Близнюк.

За його словами, з початку нинішнього опалювального періоду в Україні через газові прилади вже сталося 22 нещасні випадки, у яких постраждали 40 людей різного віку, а 16 з них – загинули. «Тому звертайтесь до громадян, пояснюйте, ведіть роз’яснювальну роботу, і саме головне не після, а до можливої трагічної події! Йдіть до людей, працюйте з громадськими організаціями, для того, щоб люди знали наші проблеми, нашу позицію, а також ми мали вірний, робочий зворотній зв'язок» – сказав Анатолій Близнюк, звертаючись до представників усіх регіонів.

 

версія для друку