українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Дитячі фестивалі відіграють велику освітню функцію
15.11.2011 | 12:49
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра - Міністра соціальної політики

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко взяв учать у відкритті Другого фестивалю для дітей, який проводить Дитячий  фонд  ООН ЮНІСЕФ, Французький  інститут та Посольство Франції в Україні. Фестиваль присвячений 20-річчю ратифікації Україною Конвенції ООН про права дітей та Всесвітньому дню дітей. У рамках фестивалю для учнів шкіл та вихованців дитячих будинків будуть влаштовані покази мультфільми про права дітей, навчальні студії з випікання хліба та анімаційного кіно.

Сергій Тігіпко звернув увагу на те, що фестиваль виконує важливу освітню функцію. Зокрема, цього року дітям розповідатимуть про основи здорового харчування. За словами Сергія Тігіпка, це важлива тема не тільки для кожної окремої дитини та сім’ї, а й для держави в цілому, оскільки необхідно відпрацювати цілісну систему харчування в школах, дитячих садочках та соціальних закладах.

Урядовець також зазначив, що це вже третій проект, який реалізується за його підтримки спільно з посольством Франції в Україні в галузі кіно і запевнив, що й надалі підтримуватиме фестиваль. «Кіно має колосальний вплив на дітей. Я хотів би подякувати організаторам за те, що вони роблять таку важливу справу. Вірю, що це буде постійний захід, і готовий його й надалі підтримувати», - сказав Сергій Тігіпко.

версія для друку