українська російська англійська
Ухилення від сплати акцизу позбавляє Україну якісних доріг
15.11.2011 | 16:16
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Будівництво нових автошляхів та реконструкція існуючих в Україні гальмується через зростання контрабанди палива. Про це сьогодні, 15 листопада 2011 року, повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час відкриття електрифікованої ділянки Полтава-Кременчук-Бурти.

«Нині на будівництво і реконструкцію доріг виділяється недостатньо коштів», - сказав Борис Колесніков. За його словами, проблема дорожнього будівництва полягає у тому, що половина акцизу, який має спрямовуватись на ремонт та будівництво автошляхів, або розкрадається, або недоплачується. «Буде контрабанда палива – не буде за що будувати дороги», – підкреслив Борис Колесніков.

Говорячи про перспективи швидкісного сполучення Віце-прем’єр-міністр України зауважив, що автобани не повинні проходити через міста, а мають йти в обхід. Наприклад, траса Київ-Харків не повинна пролягати через центр Полтави – навколо міста має бути побудоване кільце, куди будуть спрямовані транспортні потоки.

«Потрібно будувати обхідні дороги навколо усіх населених пунктів, які знаходяться на маршрутах між великими українськими містами. Буде більше коштів – будуватимемо більше автошляхів», - підкреслив Борис Колесніков.

 

версія для друку