українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Ухвалення закону про декриміналізацію економічних злочинів сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату
15.11.2011 | 18:40
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України - Міністра соціальної політики

Сьогодні зроблено значний крок на шляху поліпшення інвестиційного клімату в Україні, приведення національного законодавства до європейських стандартів захисту прав особистості. Так Віце-прем'єр-міністр УкраїниМіністр соціальної політики Сергій Тігіпко прокоментував ухвалення Верховною Радою України закону про гуманізацію відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності.

Закон передбачає відмову від покарання у вигляді позбавлення волі за господарські злочини і скасовує кримінальну відповідальність за ті правопорушення у сфері господарської діяльності, які вже втратили ознаки суспільної небезпеки. За словами Сергія Тігіпка, «наступним кроком на шляху зменшення адміністративного тиску на бізнес і громадян має стати прийняття нового Кримінально-процесуального кодексу, проект якого вже отримав позитивний висновок Венеціанської комісії. Крім того, потрібно прийняти новий Кодекс про адміністративні правопорушення та провести реформу законодавства про інспекційні органи».

Сергій Тігіпко зазначив, що ухвалений парламентом законопроект про гуманізацію законів у сфері економіки був розроблений Адміністрацією Президента за участі експертів Громадської організації  «Реформаторський клуб», яка об'єднує представників вітчизняного бізнесуЗаконодавство, яке регламентує порядок взаємодії бізнесу і влади, має готуватися за активної участі підприємницької та експертної спільноти», - підкреслив Віце-прем'єр.

 

версія для друку