українська російська англійська
Звернення до інститутів громадянського суспільства з пропозицією взяти участь у громадському моніторингу
16.11.2011 | 09:28
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

 

На засіданні Кабінету Міністрів 9 листопада 2011 р. Прем’єр-міністр України Микола Азаров звернув увагу керівників органів виконавчої влади на те, що Уряд має діяти в сучасній системі координат, в якій громадянське суспільство є головним партнером влади. Тому органам виконавчої влади потрібно забезпечити постійний діалог з інститутами громадянського суспільства, експертами та засобами масової інформації.

За результатами засідання Кабінету Міністрів було доручено Секретаріату Кабінету Міністрів, центральним і місцевим органам виконавчої влади проаналізувати ефективність роботи у цьому напрямку, а також підготувати пропозиції щодо удосконалення інформаційно-комунікаційної діяльності Уряду.

Пропонуємо вам долучитися до проведення моніторингу та аналізу взаємодії органів виконавчої влади з громадськістю та засобами масової інформації та оцінити роботу органів з питань:

- проведення публічних консультацій з громадськістю, врахування отриманих пропозицій та зауважень;

- взаємодії з громадськими радами, утвореними відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 3 листопада 2010 р. № 996;

- сприяння розвитку громадянського суспільства;

- проведення інформаційних кампаній для роз’яснення змісту реформ (ініціатив, рішень);

- присутності в мережі Інтернет, зокрема у соціальних мережах.

Для здійснення такого моніторингу ви можете скористатися, крім іншого, й інформацією, що розміщується на урядовому веб-сайті «Громадянське суспільство і влада», зокрема, щодо запланованих центральними і місцевими органами виконавчої влади заходів з проведення консультацій з громадськістю, реалізації Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства, створення і діяльності громадських рад.

Ваші відгуки, аналітичні матеріали, пропозиції і зауваження просимо надсилати до 1 грудня 2011 р. на поштову адресу: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2 або на електронну адресу: andriychuk@kmu.gov.ua .

Сподіваємося на вашу підтримку процесу удосконалення інформаційно-комунікаційної діяльності Кабінету Міністрів України.

 

 

версія для друку