українська російська англійська
Громадські організації допоможуть забезпечити контроль якості й доступності ліків
16.11.2011 | 12:10
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Громадські організації допоможуть забезпечити контроль якості й доступності ліків. Про це повідомив Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 16 листопада.

Уряд дослухається до пропозицій громадських організацій, які представляють права пацієнтів. Вони, зокрема, пропонують запровадити публічну реєстрацію (або декларування) цін на лікарські засоби, включити представників пацієнтських організацій до складу  тендерних комітетів, запровадити контроль належних умов виробництва лікарських засобів не тільки для вітчизняних виробників, але й для закордонних.  Тобто, забезпечити жорсткий контроль якості й безпечності ліків. До речі, Уряд уже врахував це зауваження і днями поширив контроль за належними умовами виробництва лікарських засобів також і на імпортовані ліки.

Детальніше питання вартості та якості ліків буде розглянуто завтра на нараді, яку проведе глава Уряду, за участю Міністерства охорони здоров’я, Академії медичних наук, фармацевтичних компаній, громадських організацій.

 

версія для друку