українська російська англійська
Микола Присяжнюк: Мінагрополітики розпочало співпрацю з Асоціацією сільських голів з відродження села
16.11.2011 | 17:45
Прес-служба Мінагрополітики

Наступного року розвиток сільських територій буде пріоритетним завданням Міністерства аграрної політики та продовольства України. На цьому наголосив сьогодні після засідання Кабінету Міністрів глава Мінагрополітики Микола Присяжнюк.

 «На селі проживає більше 14 млн. українців.  Тому збереження його і забезпечення робочими місцями стане пріоритетом у роботі Мінагрополітики. З цією метою ми співпрацюємо з Асоціацією голів сільських і селищних рад, за допомогою якої - я впевнений - ми реалізуємо намічені на наступний рік плани», - зазначив очільник Мінагрополітики.

За словами Миколи Присяжнюка, Міністерство розпочинає роботу щодо мотивації розвитку одноосібних сільгосппідприємств, малого бізнесу на селі.

«Ми пропонуємо проекти під назвою «Маєток» для розвитку молочного скотарства, проект щодо утримання і розведення свиней, а також для вирощування овочів і фруктів. І держава буде активно надавати фінансову підтримку. Наступного року будемо впроваджувати систему кооперації, заготівлі молока спільно з переробними підприємствами, аби скоротити ланцюг від виробника до споживача», - зазначив Міністр.

 

версія для друку