українська російська англійська
Верховна Рада Криму затвердила структуру Ради міністрів республіки
17.11.2011 | 10:10
Рада міністрів АР Крим

Верховна Рада затвердила змінену структуру Ради міністрів республіки. Відповідний проект рішення був винесений на розгляд депутатів на пленарному засіданні 16 листопада.

Зокрема, за проект рішення «Про структуру органів виконавчої влади та внесення змін до деяких нормативно-правових актів Верховної Ради Автономної Республіки Крим» проголосували 75 депутатів із 76, які  брали участь в голосуванні.

Проект був внесений на розгляд парламенту Головою Ради міністрів Криму Анатолієм Могильовим у відповідність з Конституцією Криму, Законами України «Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим» і «Про Раду міністрів Автономної Республіки Крим». Глава уряду Криму відзначив, що прийняте рішення оптимізувало структуру уряду автономії і привело її у відповідність до чинного законодавства. «У законі «Про Раду міністрів» чітко прописана структура керівництва уряду, яка включає Голову, першого заступника, заступників, заступника - керівника апарату Ради міністрів, міністерства та комітети. У мене, як у Голови уряду, є чотири заступники, вводити посаду п'ятого я не вважаю доцільним, тому ми оптимізували число заступників. Ці зміни логічні й обгрунтовані», - додав Анатолій Могильов.

Згідно з ухваленим рішенням розділені функції тих заступників глави уряду, які одночасно очолювали деякі міністерства. Закріплена структура Ради міністрів: продовжать роботу всі існуючі міністерства і республіканські комітети, заступниками голови Ради міністрів призначені Георгій Псарьов, Азіз Абдуллаєв, заступником Голови - керівником апарату Ради міністрів - Ольга Удовіна. Міністерство курортів і туризму Криму очолив Олександр Лієв, Міністерство регіонального розвитку та житлово-комунального господарства - Сергій Брайко, Міністерство економічного розвитку і торгівлі - Світлана Верба.

Анатолій Могильов зазначив, що надалі кадрові рішення будуть прийматися, виходячи з професіоналізму керівників міністерств і відомств.

версія для друку