українська російська англійська
Другу чергу реконструкції злітно-посадкової смуги у львівському аеропорту завершено - оновлено ще 500 метрів ЗПС
17.11.2011 | 15:09
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Завершено другу чергу реконструкції штучної злітно-посадкової смуги ДП «Міжнародний аеропорт «Львів».

Загалом реконструкція злітно-посадкової смуги у львівському аеропорту розділена на три пускових комплекси. Перший, який передбачав будівництво подовжуваної ділянки штучної злітно-посадкової смуги і перону № 2, вже виконано. Це дозволило перевести польоти літаків на нову ділянку ШЗПС; будівельники розпочали розбирати стару ділянку штучної злітно-посадкової смуги та приступили до наступного етапу будівництва.

«Перший пусковий комплекс ми здали 25 серпня. Здача другого пускового комплексу у нас відбулася цього тижня. Він включав в себе реконструкцію 500 метрів злітно-посадкової смуги з усіма необхідними заходами з водовідведення, водопониження, прокладання нових комунікацій, демонтажу і монтажу світлосигнального обладнання на новій ділянці ШЗПС та нанесення нової розмітки - повний комплекс робіт, а також укладання нижнього шару бетону на руліжних доріжках», - сказав старший виконроб будівельного управління № 8 компанії «Альтком» (виконує роботи в аеропорту) Сергій Зіненко.

На об'єкті працює 400 людей, задіяно близько 250 одиниць техніки. Мобільний завод з виробництва бетону працює на повну потужність і виробляє 450 кубічних метрів бетону на годину.

 

версія для друку