українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив створити робочу групу з питань доступності ліків для населення
17.11.2011 | 18:16
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Секретаріату Кабміну створити постійно діючу робочу групу з питань доступності ліків для населення. Відповідне доручення він дав у четвер на нараді з питань доступності для населення лікарських засобів і виробів медичного призначення.

"Я доручаю керівництву Секретаріату Кабінету Міністрів на рівні Уряду таку робочу групу створити", - сказав Микола Азаров. Він уточнив, що група засідатиме раз на 2 тижні, або раз на місяць - залежно від необхідності.

Прем'єр додав, що до складу групи необхідно включити представників виробників ліків, дистриб'юторів, аптечної мережі, Міністерства охорони здоров'я, науковців, представників громадських організацій.

Микола Азаров підкреслив, що ця група напрацьовуватиме рішення та подаватиме їх на розгляд Уряду.

"Сьогодні ми на всі питання відповіді не знайшли, але ті заходи, які ми запропонували - давайте над ними працювати і поступово приймати рішення", - зазначив Прем‘єр-міністр.

У нараді брали участь урядовці, представники Держслужби лікарських засобів, науковці, представники громадських організацій, дистриб'ютори ліків, представники мережі аптек, представники вітчизняних та іноземних виробників ліків і медвиробів.

 

версія для друку