українська російська англійська
Міненерговугілля підвищує рівень промислової безпеки та охорони праці на вугільних підприємствах
18.11.2011 | 12:28
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Цього тижня у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України під головуванням Міністра Юрія Бойка пройшла нарада з питань виконання підприємствами вугільної галузі заходів, спрямованих на зниження аварійності та підвищення рівня промислової безпеки та охорони праці.

У нараді взяли участь голова Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України Олександр Хохотва, керівники центрального апарату Міненерговугілля, Державної воєнізованої гірничорятувальної служби і галузевих інститутів.

Під час наради було проаналізовано ефективність впроваджених на підприємствах вугільної галузі заходів щодо зниження аварійності, підвищення рівня промислової безпеки та охорони праці, розглянуто результати профілактичної діяльності посадових осіб шахт та командного складу ДВГРС у вересні – жовтні поточного року, а також обговорено питання впливу організаційного і технічного рівня виробництва на стан промислової безпеки.

Підсумовуючи результати наради Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко підкреслив, що питання безпеки праці на підприємствах вугільної галузі вимагає підвищеної уваги та перебуває на постійному контролі керівництва Міненерговугілля. Міністр відзначив, що у цьому напрямку Міненерговугілля тісно співпрацює із Державною службою гірничого нагляду та промислової безпеки.

«Міністерством були розроблені посилені заходи щодо дотримання норм виробничої безпеки у вугільній галузі. І ми будемо постійно і жорстко контролювати виконання керівництвом вугільних підприємств цих заходів - дотримання техніки безпеки, підвищення рівня охорони праці, зниження аварійності», - наголосив Юрій Бойко.

Також Міністр наголосив на необхідності проведення регулярних протиаварійних тренувань на вуглевидобувних підприємствах.

«Необхідно запровадити систему регулярних протиаварійних тренувань на шахтах. Такі тренування повинні проходити із залученням Держгірпромнагляду, воєнізованої гірничорятувальної служби та керівництва профільних департаментів Міністерства, з обов’язковим підведенням підсумків», - зазначив Юрій Бойко.

За результатами наради підписано спільний наказ Міненерговугілля та Держгірпромнагляду «Про виконання підприємствами вугільної галузі заходів з поліпшення стану промислової безпеки, охорони праці і недопущення аварій та травматизму».

 

 

версія для друку