українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Податок на багатство - це прояв солідарності суспільства у складний для країни час
18.11.2011 | 15:45
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра - Міністрa соціальної політики

Готовність представників бізнесу платити податок на багатство стане свідченням солідарності суспільства в подоланні економічних проблем. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, відповідаючи на запитання користувачів соціальної мережі Facebook щодо законопроекту про оподаткування багатства. Відеовідповіді можна переглянути на офіційній сторінці Сергія Тігіпка http://www.facebook.com/Tigipko .

«Я впевнений, що цей закон може і повинен впливати на моральний клімат в країні. Бідні люди повинні розуміти, що не одні вони страждають у цій ситуації, що країна шукає резерви, багаті діляться чимось. Це жест солідарності, який може консолідувати нашу країну», - заявив він.

Сергій Тігіпко повідомив, що впровадження цього податку вже підтримав «Реформаторський клуб» - громадська організація, яка об'єднує представників бізнесу. «Там якраз люди, які будуть підпадати під цей податок, і вони досить добре дивляться на ці речі, вони готові поділитися. Вони будуть давати свої пропозиції до закону», - сказав Віце-прем'єр.

Урядовець  нагадав, що ще три тижні законопроект буде проходити громадське обговорення, зокрема, на сайті Міністерства соціальної політики, і закликав громадськість пропонувати свої ідеї.

«Кожного тижня я буду проводити нараду, і з урахуванням того, що ви пропонуєте, ми будемо вносити корективи. Після цього я винесу законопроект на засідання Кабінету Міністрів», - зазначив Сергій Тігіпко.

 

версія для друку