українська російська англійська
Уряд реалізовує політику з підвищення рівня соціального забезпечення громадян
23.11.2011 | 10:48
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд під час сьогоднішнього засідання ухвалить низку рішень, спрямованих на реалізацію урядової політики з підвищення соціального захисту. Про це повідомив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України.

Зокрема, за його словами, буде прийнято рішення щодо вдосконалення Порядку надання дотацій роботодавцям за рахунок коштів Фонду соціального захисту на створення спеціальних робочих місць для інвалідів: «Це дозволить підвищити зацікавленість працедавців для працевлаштування інвалідів».

Також буде прийнято ряд рішень, які врегулюють надання гарантованої безоплатної правової допомоги. Як наголосив Микола Азаров, таку допомогу будуть отримувати найбільш незахищені категорії громадян.

За повідомленням Прем’єр-міністра, сьогодні Уряд затвердить Порядок обчислення страхового стажу, що дає право на призначення грошової допомоги при виході на пенсію працівникам освіти, охорони здоров’я, культури, соціального забезпечення та механізм виплати цієї допомоги. Микола Азаров нагадав, що одноразова виплата складає 10 місячних пенсій.

Крім того, Уряд обговорить Порядок обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. «Планується, що з 2012 року в три етапи буде проводитися збільшення розмірів пенсійних виплат. Підвищено буде не тільки мінімальний розмір пенсії, але і розмір щомісячної додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю особам, які належать до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», - поінформував Микола Азаров.

 

версія для друку