українська російська англійська
Микола Азаров: Євроінтеграція починається з європейської поведінки на ринку
23.11.2011 | 12:06
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Європейська інтеграція починається з європейської поведінки на ринку, з відповідальності за свій товар чи послугу за європейськими стандартами. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 23 листопада, де було розглянуто питання забезпечення належного контролю за дотриманням прав споживачів

«Наше завдання полягає в тому, щоб створити умови, за яких на ринку залишаться тільки добросовісні виробники, добросовісні торгівельні мережі, а відтак, тільки якісні продукти, - наголосив Микола Азаров. - Головний принцип, який повинен діяти в державі: якість повинна безумовно відповідати стандартам». При цьому Прем’єр-міністр підкреслив, що «проблему зменшення ціни не можна вирішувати за рахунок якості».

За статистикою  Держспоживстандарту сьогодні споживача обдурюють у 80 відсотках випадків. В 2008 – 2009 роках гроші на перевірки якості продуктів взагалі не виділялися. Саме це й стало причиною «такого хаосу».

«Проблема має національний масштаб і є загрозою для нормального розвитку внутрішнього ринку, для якості життя в Україні», - зазначив Микола Азаров, додавши, що,  «безумовно, вирішувати її потрібно на державному рівні».

 

 

версія для друку