українська російська англійська
Микола Азаров впевнений, що державна програма контролю за якістю виробництва продукції запрацює уже у 2012 році
23.11.2011 | 12:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі разом із відповідними міністерствами і відомствами, Національною академією наук, галузевими академіями розробити комплексну державну програму управління якістю виробництва продукції. Відповідне доручення Глава Уряду зробив під час засідання Кабінету Міністрів України.

Водночас Микола Азаров висловив впевненість, що уже у  2012 році державна програма контролю за якістю виробництва продукції запрацює. «Власне, це взагалі обов’язкова умова подальшого прискореного економічного розвитку. Адже ми розраховуємо, що локомотивами розвитку будуть інновації, імпортозаміщення – тобто, власне виробництво безумовно конкурентоспроможних товарів визнаної споживачами якості», - наголосив Глава Уряду.

За його словами, Україна має великий стратегічний потенціал у сільському господарстві і харчовій галузі. А при досягненні високої якості виробництва продукції, як підкреслив Прем’єр-міністр, по-перше, буде забезпечено кожного українця здоровою і безпечною їжею; по-друге, можна зайняти нішу торгівлі високоякісними продуктами харчування на зовнішніх ринках.  «І цей наш потенціал дискредитувати і  розтринькати ми з вами не маємо права», - наголосив Микола Азаров.

 

версія для друку