українська російська англійська
За перший тиждень блоги міністрів відвідали майже 4 тис. користувачів інтернет
23.11.2011 | 15:49
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

За статистикою Google Analytics впродовж 14-21 листопада ресурс «УКРІНФОРМ-БЛОГИ» відвідали більше 3,8 тис. відвідувачів. За даними Bigmir.net за цей період на ресурсі було переглянуто майже 11 тис. сторінок.

Вподовж тижня зареєструвалося для коментування повідомлень 53 інтернет-користувачі, які опублікували 54 коментарі-запитання. Вони стосувалися 5 авторських повідомлень керівників органів влади, в тому числі авторських блог-публікацій, що зробили очільники 3-х міністерств, (Мінприроди, Мінрегіону, МНС).

Найпопулярнішими  упродовж тижня були публікації від Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченко: «Поспішні кадрові зміни в МВС не плануються» – 7 коментарів; Віце-прем'єр-міністра України – Міністра соціальної політики України Сергія Тігіпка: «Україні потрібні гарантії щодо перспектив членства в ЄС» – 6 коментарів.

По п’ять разів охочі прокоментували повідомлення Міністра надзвичайних ситуацій України Віктора Балоги: «Мені завели блог», Голови Державної податкової служби України Олександра Клименко: «З оптимізацією роботи відомства податкова перетвориться на сервісну службу» та Міністра охорони здоров`я України Олександра Аніщенко: «МОЗ підтримує ідею заборонити торгівлю ліками в інтернеті».

Нагадаємо, що «УКРІНФОРМ БЛОГИ» - проект, який розроблений Національним інформаційним агентством за участю Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України.

Його завдання - сприяти діалогу між громадянами й владними структурами, надати додаткову можливість оперативного обміну думками із проблемних питань з метою їх вирішення.

Новий сайт можна знайти на інтернет-ресурсах Національного інформаційного агентства УКРІНФОРМ через пошукові сервіси чи безпосередньо за адресою http://blogs.ukrinform.com .

 

 

версія для друку