українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Податки на багатство та операції з офшорами дозволять збільшити видатки на виплату пенсій майже на 4 мільярди гривень
23.11.2011 | 16:26
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра - Міністрa соціальної політики

Ухвалення ініційованих Міністерством соціальної політики України законопроектів про впровадження податку на багатство та оподаткування операцій з офшорними зонами дозволить отримувати додатково близько 4 мільярдів гривень щороку на виплати пенсій.  Про це сьогодні на брифінгу в Кабінеті Міністрів заявив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

«Сьогодні ми передбачили збільшення пенсійних виплат інвалідам-ліквідаторам  наслідків аварії на ЧАЕС на 1,9 млрд. грн. Якщо законопроекти про оподаткування багатства і операцій з офшорами будуть прийняті, бюджет  Пенсійного фонду отримає значні додаткові кошти для збільшення соціального захисту найвразливіших категорій населення”, - наголосив Сергій Тігіпко.

Урядовець зазначив, що надходження від податку на багатство очікуються на рівні 800 млн. грн. щороку.  Крім того, до трьох мільярдів гривень  планується залучити від оподаткування операцій з офшорами і розширення переліку цих зон із нині діючих 33 до 68.

Сергій Тігіпко наголосив, що законопроекти щодо введення податків на багатство та операції з офшорами вже проходять громадське обговорення на сайті Міністерства соціальної політики та його сторінці у Facebook. «Люди активно включилися в обговорення. Ми отримуємо сотні пропозицій, які ми узагальнимо, та  будемо включати  до законопроектів», - зазначив урядовець.

 

версія для друку