українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Миколи Азарова учасникам щорічних загальних зборів членів Європейської Бізнес Асоціації
24.11.2011 | 09:10
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Шановні учасники форуму!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди проведення щорічних загальних зборів членів Європейської Бізнес Асоціації.

Європейська Бізнес Асоціація є найбільшим і найвпливовішим об’єднанням іноземних та українських компаній, позиція якої щодо бізнес-клімату в Україні є важливою для прийняття Урядом рішень, спрямованих на покращення умов ведення бізнесу та залучення іноземних інвестицій.

Створення сприятливого інвестиційного клімату – одне з першочергових завдань, визначених Програмою економічних реформ на 2010–2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Пріоритетами державної політики щодо підтримки розвитку бізнесу є дерегулювання, усунення адміністративних бар’єрів, удосконалення дозвільної системи, стимулювання малого та середнього підприємництва.

Конструктивний діалог, налагоджений між Урядом України та Європейською Бізнес Асоціацією, дає змогу нам своєчасно звертати увагу на системні проблеми, які виникають під час підприємницької діяльності, враховувати ваші пропозиції при удосконаленні законодавства та підвищувати якість надання адміністративних послуг як на центральному, так і на місцевому рівні. Зокрема, завдяки співпраці влади та бізнесу в Податковому та Митному кодексах передбачені норми, що дають можливість мінімізувати суб’єктивний вплив на прийняття рішень та зменшити кількість бюрократичних процедур.

Ми усвідомлюємо, який значний обсяг роботи ще необхідно виконати для спрощення умов ведення бізнесу. Але хочу запевнити, що Уряд й надалі буде приділяти особливу увагу створенню сприятливих умов для провадження інвестиційної діяльності та ведення відкритого діалогу з бізнесом.

Беручи до уваги те, що переговорний процес між Україною та ЄС стосовно Угоди про асоціацію завершено, а також зважаючи на створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, хотів би закликати представників європейського та українського бізнесу скористатися новими можливостями.

Упевнений, що сьогоднішня подія закладе ще один «камінь» в розбудову економічного добробуту та процвітання Української держави.

Бажаю всім учасникам зборів плідної дискусії та втілення у життя всіх прийнятих рішень.

 

 

Прем’єр-міністр України                                  Микола Азаров

 

 

 

 

версія для друку