українська російська англійська
Прем'єр-міністр переконаний, що затримок з ратифікацією угоди про ЗВТ з країнами СНД не буде
24.11.2011 | 14:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що затримок з ратифікацією угоди про зону вільної торгівлі з країнами СНД не буде. Про це він заявив, під час перебування з офіційним візитом у Казахстані.  

«В усіх країнах СНД іде процес внутрішньодержавних процедур та підготовки до ратифікації. Ніде немає ніяких затримок у цьому процесі», - зазначив Микола Азаров. При цьому він підкреслив, що ця тема обговорювалася під час зустрічей з Президентом і Прем’єр-міністром Казахстану, зокрема яким чином буде ратифіковано цю угоду з Казахстаном.

Микола Азаров відзначив, що зараз у Казахстані нижня палата парламенту розпущена і найближчим часом відбудуться вибори. «Президент Казахстану і Прем’єр-міністр мене запевнили, що немає абсолютно ніяких проблем з ратифікацією з Казахстаном цієї угоди. І як тільки буде обрано новий парламент - цей процес буде завершено», - зазначив він. При цьому Глава українського Уряду додав, що скоріш за все Казахстан ратифікує угоду в другій половині січня наступного року.

 

версія для друку