українська російська англійська
Борис Колесніков оцінив потенціал пасажирського комплексу Одеського порту
24.11.2011 | 16:18
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Сьогодні, 24 листопада 2011 року, Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков відвідав Одеський порт та ознайомився з основними характеристиками та можливостями пасажирського комплексу порту.

Пасажирський комплекс Одеського порту – єдиний в Україні комплекс, здатний приймати круїзні судна довжиною до 330 м. Термінал має розвинену інфраструктуру: морський вокзал, концертно-виставковий зал, 4-зірковий готель «Одеса», морську галерею, яхтовий комплекс, стоянку на 300 автомобілів. На території комплексу - церква св. Миколая.

Морський вокзал здатний обслуговувати до 4 млн. пасажирів на рік.

Площа пасажирського терміналу – 28 тис. 940 кв. м. Термінал має п’ять  причалів, загальна довжина яких 1370 м. Глибина біля причалу від 9,5 до 11,5 м.

Віце-прем’єр-міністр відвідав Морський вокзал та моську галерею. Крім того, Борису Колеснікову було презентовано технічні можливості терміналу та окреслено основні досягнення та перспективні напрямки роботи Одеського порту щодо розвитку круїзного бізнесу в порту та чорноморському регіоні в цілому.

Нагадаємо, навіть за складних економічних умов кількість суден, що заходять в порт, постійно зростає. Лише протягом навігації 2011 року Одеський порт відвідало 73 круїзні лайнери. З урахуванням суден типу «річка-море» за навігацію до Одеського порту було здійснено 122 суднозаходи.

Пасажирським комплексом порту обслужено 33 лінії, чотири з яких нові: Iberocruseros, Variety Cruises, Voyages to Antigiuty, Zegrahm&amp, Eco Expeditions.

У рамках навігації обслуговано 122 тис. пасажирів – це на 6 тис. пасажирів більше, ніж минулого року.

Уже на наступний рік – навігацію-2012 – отримано 73 заявки на захід суден під іноземними прапорами.

 

версія для друку