українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Шведський досвід реформування системи соціального захисту в умовах кризи є важливим для України
24.11.2011 | 18:17
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра - Міністрa соціальної політики

Швеція досягла великих успіхів у розбудові системи соціального захисту населення і боротьби з тіньовою економікою. Цей досвід в умовах наближення нової хвилі кризи є корисним для України. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко напередодні робочого візиту до Швеції, який розпочинається завтра. 

Під час візиту українського урядовця заплановані  зустрічі з Міністром соціального забезпечення Швеції У. Крістерссоном, генеральним директором Шведського агентства по боротьбі з економічними злочинами Є. Хоканссон Фройелін, Генеральним директором Національного податкового агентства Швеції І. Ханссоном, Державним секретарем Міністра торгівлі Швеції Г.Оомом, представниками шведського бізнесу.

Під час зустрічей буде обговорене широке коло питань щодо особливостей системи соціального забезпечення Швеції, боротьби з тіньовою економікою, зменшення безробіття, збільшення обсягів двосторонньої торгівлі та інвестицій тощо.

«Швеція є одним із найбільших інвесторів  в економіку України. Ми зацікавлені в поглибленні двосторонньої співпраці, а також – у вивченні шведського досвіду антикризового менеджменту і побудови соціально справедливого суспільства», - зазначив Сергій Тігіпко.

 

версія для друку