українська російська англійська
Микола Азаров: Завдання Уряду створити такі умови ведення бізнесу, щоб розвивалися не лише великі, а й малі міста
25.11.2011 | 19:09
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Завдання Уряду створити такі умови ведення бізнесу, щоб розвивалися не лише великі, а й малі міста. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час спілкування з користувачами особистої сторінки на Фейсбуці.

«Завдання Уряду створити такі умови, при яких бізнес  розвивався б не тільки у великих містах, а й у малих», - підкреслив Микола Азаров. При цьому він наголосив, що ніякої перспективи у малих населених пунктах не буде, поки там не будуть з'являтися нові підприємства, не будуть створюватися нові робочі місця. «Все це не швидкий процес, на це йдуть роки ...», - зауважив Микола Азаров, зазначивши, що після кризи  2008-2009 рр.. не так легко відновити економіку і запустити її для того, щоб вона швидко розвивалася.

Разом з тим Глава Уряду зазначив, що не можна говорити, що на сьогодні розвиваються лише великі міста. «Це не зовсім так. У багатьох невеликих містах будуються і лікарні, і школи, і дитсадки, але державних коштів на те, щоб абсолютно у всіх населених пунктах будувалося багато нових об'єктів не вистачає. І тому, як правило, вони будуються там, де є гостра необхідність», - сказав Микола Азаров.

Крім того, Прем’єр-міністр наголосив, що на сьогодні «немає процесу повального закриття шкіл», як про це заявляють, а закриваються лише ті школи, «які не можуть дати дітям нормальну освіту, або в цих школах залишається дуже маленька кількість учнів, і один вчитель, як правило, викладає одразу кілька предметів».

 

версія для друку