українська російська англійська
На виплати по народженню дитини додатково спрямовано 1 мільярд гривень
29.11.2011 | 18:39
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд передбачив витрати на виплати по народженню дитини, враховуючи динаміку народжуваності, яка перевищила всі очікувані прогнози. У зв'язку з цим до кінця року потрібні були додаткові витрати. Тому Уряд прийняв рішення збільшити суму допомоги на 1 мільярд гривень. Про це сьогодні повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці в Фейсбуці..

«Уряд терміново зробив зміни до бюджетного розпису. На жаль, деякий час потрібно на узгодження цих змін з Верховною Радою – так вимагає закон. Зараз всі процедури виконані, - написав Микола Азаров. - І як мені повідомили у Державному казначействі, гроші вже перераховані в регіони. Тепер справа за оперативною роботою місцевих органів соціального забезпечення».

При цьому Глава Уряду закликав громадян «разом контролювати» роботу таких органів на місцях, «щоб вони швидко впоралися з цією роботою».

«Відповіді: «грошей ще немає» не приймаються», - підкреслив Микола Азаров. - Мені можна повідомляти про такі неправдиві відмовки, що свідчать про нерозпорядливість - вживемо заходів. Але, думаю, все буде добре, всі мами вчасно отримають належні суми».

Слід зазначити, що в 2011 році в державному бюджеті передбачено 26 368,2 млн. грн. на виплату державної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, а також інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам. Тільки в листопаді нарахування такої допомоги становить 2 444,4 млн. гривень.

версія для друку