українська російська англійська
Уряд послідовно реалізовує план підвищення соціальних стандартів
30.11.2011 | 11:35
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд послідовно реалізовує план підвищення соціальних стандартів. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України.

За його словами, Уряд чітко виконує свої зобов’язання щодо соціальних питань, які базуються на реальних розрахунках та фінансових ресурсах, на противагу популізму попередників. «Вирішення гострих соціальних проблем кожної людини для всіх нас завжди на першому місці. Я відповідаю за це перед суспільством. І кожен член Уряду відповідає. Просто роздавати обіцянки, як це було в недалекому минулому - це не наше. Це був би звичайний обман, популізм», - заявив Прем’єр-міністр, зазначивши, що йому особисто доводиться стикатися з людським горем і болем - з одного боку, і безвідповідальністю та несправедливістю - з іншого.

Микола Азаров наголосив, що роботу з підвищення соціальних стандартів Уряд розпочав не сьогодні, а з моменту приходу до влади в  умовах нелегкої спадщини і непростих часів.

Водночас Прем’єр-міністр звернув увагу на необхідності «створення власного запасу міцності», зважаючи на світові тенденції фінансової нестабільності. «Ми розуміємо: наслідки економічної кризи не повинні погіршити життя найбільш соціально вразливих верств населення – пенсіонерів,  інвалідів, чорнобильців, самотніх матерів. Це те, що вимагає час і наші люди. Отже, треба, радячись з людьми, знаходити справедливий компроміс», - наголосив Микола Азаров.

 

версія для друку