українська російська англійська
Микола Азаров: Провокатори людські болі використовують, як таран, для боротьби за власну політичну вигоду
30.11.2011 | 11:32
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

«Професійні популісти і провокатори», які опонують Уряду, нерідко людські болі використовують, як таран, для боротьби за власну політичну вигоду. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 30 листопада.

«На жаль,  в останніх подіях ми бачимо, що нам дуже часто опонують професійні популісти, навіть провокатори, що людські болі використовують, як таран, для боротьби за власну політичну вигоду, - сказав Микола Азаров. - Це не тільки не гідно, а й небезпечно».

Так, в Донецьку сталася надзвичайна, трагічна подія: померла літня людина, яка вийшла протестувати. Причому біда сталася тоді, коли компроміс, власне, був знайдений.

«Протести закінчаться, а людину не повернеш – ось про що всім треба задуматись, шановні», - наголосив Микола Азаров.

При цьому Глава Уряду підкреслив, що протягом останніх тижнів йшов системний пошук справедливого вирішення проблеми пенсій для ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

«Ми займались цим так, як це належить робити Уряду: не на площі і не під парканом, а консультувались з громадськими організаціями, експертами, вивчали реальні складові проблеми, розраховували бюджетні можливості, визначали, за якими напрямками в першу чергу покращити забезпечення чорнобильців», -  наголосив Микола Азаров. Зокрема, він згадав розмови з пацієнтами чорнобильської лікарні в столиці, з якими було обговорено «всі варіанти пенсійного забезпечення, які є в межах можливостей Уряду, а також що треба зробити для покращення лікування, забезпечення медикаментами і харчування людей, особливо тих, для кого це питання життя».

Саме на підставі таких конструктивних діалогів і було знайдено компроміс – вчора оприлюднена і набула чинності постанова Кабінету Міністрів № 1210, яка осучаснила порядок обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

версія для друку