українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд не дозволить відбирати пенсії в шахрайський спосіб
30.11.2011 | 12:09
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Виплата пенсій за рішенням судів – серйозна проблема, яка потребує серйозних підходів до її вирішення. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 30 листопада.

«На відміну від сьогоднішніх провокаторів, які вчора при владі просто ігнорували закони про соціальні гарантії, не виконували жодного пункту з тих, щодо яких сьогодні голосують, наш Уряд не робить вигляд, що проблеми не існує», - зазначив Прем’єр-міністр. .

При цьому він підкреслив, що потрібно відповідально і ретельно  вивчити всі судові рішення.

«Нам відомі випадки, коли конвеєр судових рішень був запущений штучно: окремі юристи, близькі до судів, збирали списки чорнобильців, умовляли їх подати позов і фактично за хабар організовували сотні і тисячі судових рішень, - зазначив Микола Азаров. - Більше того, оскільки конвеєр запрацював масштабно, дехто вдався навіть до викличних фальсифікацій».

Приміром, у Білоцерківському районі зухвалі злочинці підробили з використанням фальшивої печатки суду понад 260 рішень на загальну суму 9 млн. грн.

«Дехто з «власників» таких рішень і чорнобильцями ніколи не був, - наголосив Микола Азаров. - На це також не можна закривати очі, тому що більшість українських пенсіонерів живуть на пенсію 1 тис. 200 грн., і це у них практично відбирають кошти в шахрайський спосіб».

Уряд зобов'язаний знайти у всіх випадках справедливе рішення. Микола Азаров повідомив, що «зараз розпочато кропітку і масштабну роботу з вивчення кожної персональної справи, щоб для кожної людини знайти законне і справедливе рішення».

Прем’єр-міністр доручив координувати і контролювати цю роботу особисто Віце-прем'єр-міністру - Міністру соціальної політики Сергію Тігіпку і главам регіональних адміністрацій.

версія для друку