українська російська англійська
Держказначейство упередило придбання дорогого автомобіля міським головою Житомира
01.12.2011 | 15:27
Прес-служба Державної казначейської служби

Державна казначейська служба України упередила придбання Житомирським міським головою дорогого автомобіля. «Toyota Highlander» вартістю 600 тисяч гривень хотіли придбати за державний кошт.

Однак Держказначейство не допустило такого марнотратства, зупинивши спробу нецільового витрачання бюджетних коштів. Жодних перерахувань бюджетних коштів через рахунки, відкриті в органах Держказначейства, для закупівлі згаданого авто допущено не було.

Також у зв’язку з появою у засобах масової інформації повідомлення про укладання угоди Відокремленим підрозділом «Рівненська АЕС» держпідприємства «НАЕК «Енергоатом» на придбання позашляховика Toyota Land Cruiser 200 вартістю 800 тисяч гривень Державна казначейська служба України повідомляє, що видатки на придбання зазначеного автомобіля через рахунки, відкриті в органах Казначейства не здійснювались.

Прес-служба Казначейства зазначає, що Відокремлений підрозділ «Рівненська АЕС» держпідприємства «НАЕК «Енергоатом» не є бюджетною установою та має рахунки, відкриті в комерційних банках.

 

версія для друку