українська російська англійська
Михайло Єжель з нагоди початку навчального року у ЗСУ відвідав військову частину у Білій Церкві
01.12.2011 | 12:14
Прес-служба Міністерства оборони

1 грудня у зв’язку з початком нового навчального року у Збройних Силах Міністр оборони України Михайло Єжель відвідав 72-у окрему гвардійську механізовану бригаду 8-го армійського корпусу Сухопутних військ, що дислокується у м. Біла Церква на Київщині.

На урочистостях були присутні керівники структурних підрозділів військового відомства та Генерального штабу ЗС України, командування Сухопутних військ, 8 армійського корпусу, священнослужителі і ветерани Великої Вітчизняної війни.

«Я бажаю кожному з вас успіхів та стати справжніми майстрами військової справи!сказав Михайло Єжель, вітаючи гвардійців. - Захищати Батьківщину – справжня чоловіча професія! Ми зі свого боку зробимо все можливе, щоб вона стала престижною, а кожному з вас були забезпечені належні умови служби».

Михайло Єжель зазначив, що новий навчальний рік буде складним, як і попередні.

«Але керівництво держави докладає максимальних зусиль, щоб кардинально змінити ситуацію на краще», – наголосив Міністр оборони. Як приклад позитивних зрушень у державі та Збройних Силах він,  зокрема, відзначив, що більшість показників проекту бюджету оборонного відомства на наступний рік збільшились в рази: «Якщо у цьому році на забезпечення послуг військовослужбовців державним бюджетом було передбачено 200 мільйонів гривень, то в проекті держбюджету на наступний рік це вже 600 мільйонів гривень! В рази буде збільшено кошти на бойову підготовку, відновлення озброєння та військової техніки».

Разом з тим Міністр оборони підкреслив, що керівництво держави, Збройних Сил очікує і «зворотного зв’язку».

«Ми очікуємо якісної бойової підготовки, високого вишколу особового складу», – сказав він та наголосив, що саме такі з’єднання, як 72 окрема гвардійська механізована бригада є взірцем бойової підготовки.

Міністр оборони оглянув готовність озброєння та військової техніки у парку бойових машин з’єднання.

Також Михайло Єжель поспілкувався з особовим складом, причому особливу увагу приділив молодим військовослужбовцям, які стали у стрій бригади восени цього року. Міністр цікавився побутом, умовами служби, харчуванням.

 

версія для друку