українська російська англійська
Микола Азаров наголошує на духовному вихованні молоді
01.12.2011 | 13:53
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з всесвітньовідомим басом, солістом Віденської опери Анатолієм Кочергою наголосив на важливості духовного збагачення суспільства, зокрема духовного виховання молоді.

У цьому контексті Прем’єр-міністр наголосив на необхідності розвитку та підтримки культури, насамперед класичної музики. Микола Азаров висловив готовність надати відповідну підтримку, зокрема щодо  запропонованої співбесідником програми системної роботи з розвитку академічної музики у рамках проведення міжнародного  фестивалю «Сходи до неба».

На думку Анатолія Кочерги, класичні твори мають звучати на всіх урочистих подіях, а прищеплювати любов до класики можна на прикладі участі у таких заходах керівництва країни. «Я би хотів, щоб у наш час відродилася стара традиція, коли у концертах, присвячених знаменним подіям країни, обов’язково звучали класичні твори. Щоб через керівний склад впроваджувати і прививати любов до класики, яка не тільки прекрасна – вона лікує і душу, і серце», - запропонував він.

Анатолій Кочерга передав запрошення Миколі Азарову на благодійний концерт «Різдвяні зустрічі: Три Піано», який  відбудеться 4 грудня у Національній філармонії України в рамках фестивалю «Сходи до неба», а також запросив на прем’єру «Хованщини» М.Мусорського, яка відбудеться 27 лютого у Нью-Йорку.

Крім того, Анатолій Кочерга повідомив Прем’єр-міністру про свою нещодавну участь у концертах у Римі і Болонії, де звучала музика Д.Шостаковича. 

 

 

версія для друку