українська російська англійська
Прем'єр-міністр відвідав Дарницький інтернат для дітей з особливими потребами
01.12.2011 | 14:22
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров відвідав Дарницький дитячий будинок-інтернат, в якому проживають діти з вадами розумового розвитку, які потребують стороннього догляду.

Глава Уряду ознайомився з побутовими умовами, в яких проживають діти, зокрема оглянув їдальню, спортивну залу, лікувально-виробничу майстерню, де поспілкувався з вихователями та дітьми.

Микола Азаров пообіцяв, що буде вирішено питання літнього санаторно-курортного оздоровлення дітей на морі. «Керівник дитбудинку поскаржилась мені на те, що у 2008 році було припинено оздоровлення дітей на морі у Євпаторії і досі не відновлено. Ми вирішимо це питання. Ці діти потребують відпочинку на морі. У нас, наприклад, є військовий санаторій у Євпаторії. Ми обов’язково це питання вирішимо, і влітку діти обов’язково поїдуть на море», - запевнив Глава Уряду. За його словами, також буде вирішено питання забезпечення дитбудинку сучасним комп’ютерним класом.

Крім того, Прем’єр-міністр подарував дитячому будинку реабілітаційне обладнання та переглянув концерт. Вихованці дитбудинку подякували Прем’єр-міністру за турботу та подарували йому власноруч виготовлену картину.

 

версія для друку