українська російська англійська
Одне з головних завдань Міноборони - забезпечити офіцерів і контрактників службовим житлом, - Михайло Єжель
01.12.2011 | 17:23
Прес-служба Міністерства оборони

Ми маємо спільно з місцевою владою використати всі можливості для забезпечення офіцерів і контрактників службовим житлом. На цьому сьогодні, 1 грудня, наголосив Міністр оборони України Михайло Єжель під час робочої наради, яка відбулася у Білій Церкві на Київщині.

У нараді взяли участь міський голова Білої Церкви Василь Савчук, керівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, начальник місцевого гарнізону.

Головну увагу під час наради було приділено вирішенню соціально-побутових проблем військовослужбовців та членів їхніх сімей. Зокрема, йшлося про будівництво житла для військовослужбовців на територіях колишніх військових містечок.

Глава оборонного відомства особисто побував на одній з таких ділянок, де ознайомився з можливостями будівництва житла в рамках реалізації програми “Військове містечко – 300”.

«Одне з головних завдань, що стоїть перед нами – забезпечити офіцерів і контрактників службовим житлом. Це завдання ми маємо вирішувати спільно з місцевою владою, використовуючи всі наші можливості», - підкреслив Міністр оборони України Михайло Єжель.

Він поставив завдання присутнім на нараді посадовим особам вивчити усі аспекти щодо можливості вирішення питання стовідсоткового забезпечення військовослужбовців Білоцерківського гарнізону службовим житлом, використовуючи можливості програми “Військове містечко – 300”.

Міський голова Білої Церкви Василь Савчук запевнив, що міська влада усіляко сприятиме вирішенню цієї гострої соціальної проблеми.

«Для нас вирішення проблеми забезпечення житлом військовослужбовців є одним з пріоритетних», - констатував Василь Савчук.

Очікується, що до кінця поточного року 50 родин військовослужбовців Білоцерківського гарнізону будуть забезпечені службовим житлом.   

   

  

версія для друку