українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Українсько-французькі економічні відносини повинні вийти на новий рівень партнерства
01.12.2011 | 17:07
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра - Міністрa соціальної політики

Для України Франція є важливим економічним партнером. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, розпочинаючи дводенний робочий візит до Франції.

Сергій Тігіпко очолює українську делегацію на шостому засіданні Спільної українсько-французької комісії з економічного співробітництва. Під час двосторонніх переговорів у Парижі будуть обговорюватися найбільш актуальні питання українсько-французького партнерства в економічній сфері. Зокрема, щодо активізації торговельно-економічного співробітництва між двома країнами. Український урядовець проінформує про проведення реформ в Україні та заходи, яких вживає Уряд для запобігання впливу другої хвилі економічної кризи.

«Франція входить до двадцятки найбільших зовнішньоторговельних партнерів України, тому надзвичайно важливим є посилення економічної співпраці між нашими державами», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Під час візиту урядовець зустрінеться, зокрема, з Державним секретарем з питань зовнішньої торгівлі Франції П’єром Леллушем.  

Також Сергій Тігіпко візьме участь у бізнес-форумі представників ділових кіл України та Франції, який підготовлено «Реформаторським клубом» спільно з MEDEF – найбільшою бізнес-організацією Франції. Йтиметься про розвиток співробітництва, зокрема, у промисловості, транспорті, сільському господарстві та енергетиці.

 

версія для друку