українська російська англійська
Україна ініціює перегляд тарифних зобов'язань в рамках угод СОТ
01.12.2011 | 17:35
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Україна у найближчі три роки має намір скористатися правом перегляду тарифних ставок у рамках Світової організації торгівлі. Про це повідомив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимир Бандуров під час конференції «Двадцять років трансформації у фінансовому секторі Польщі. Польське ноу-хау для України».

Володимир Бандуров зазначив, що з приєднанням до СОТ Україна зобов’язалась будувати свою торговельну політику на основі загально визначених норм і правил і, водночас, отримала доступ до тих можливостей, які витікають із членства в СОТ.

За його словами, наразі до Уряду надходять звернення від окремих галузевих асоціацій та представників вітчизняного бізнесу з проханням вжити відповідних заходів щодо захисту внутрішнього ринку, в тому числі переглянути тарифні зобов’язання в рамках угод СОТ.

«Ми скористалися своїм правом членства в СОТ, яке передбачає резервування права перегляду тарифних ставок, і направили відповідну ноту до СОТ з тим, щоб у найближчий трирічний період ми мали змогу переглянути наші зобов’язання по тарифах», - наголосив Володимир Бандуров.

 

версія для друку