українська російська англійська
Мінекономрозвитку: Україна зацікавлена у стимулюванні внутрішнього ринку за допомогою іноземних інвесторів
01.12.2011 | 18:03
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Питання активізації залучення інвестицій в економіку України – одне з найважливіших питань сьогодення. Про це повідомив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимир Бандуров під час конференції «Двадцять років трансформації у фінансовому секторі Польщі. Польське ноу-хау для України».

Володимир Бандуров зазначив, що надходження інвестицій, у тому числі іноземних, є вагомим фактором визнання стабільного розвитку економіки, підтвердженням готовності інвесторів співпрацювати як з Україною, так і з її Урядом.

Заступник Міністра зауважив, що для України прямі іноземні інвестиції є не тільки одним із додаткових джерел наповнення бюджету. «Це, насамперед, необхідний капітал для розвитку реального сектору економіки, його модернізації, залучення передових технологій виробництва, створення нових робочих місць, запровадження в Україні нових міжнародних стандартів культури ведення бізнесу та корпоративного управління», - підкреслив Володимир Бандуров.

Крім того, за його словами, прямі іноземні інвестиції здійснюють суттєвий вплив на вітчизняного виробника.

«Ми зацікавлені у стимулюванні внутрішнього ринку через запровадження нових плідних контактів іноземних інвесторів із українськими підприємствами, пошуку нових альтернативних ресурсів та джерел постачання саме на українському ринку», - наголосив Володимир Бандуров.

 

версія для друку