українська російська англійська
Мінекономрозвитку: Україну цікавить досвід ЮНІДО з підвищення енергоефективності, розвитку ресурсозберігаючого та чистого виробництва
01.12.2011 | 19:10
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Україна високо цінує внесок Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) у виробленні нових підходів до реалізації політики сталого промислового розвитку та зацікавлена у досвіді організації з впровадження стандартів енергетичного та екологічного менеджменту, розвитку альтернативних джерел енергії, ресурсозберігаючого та екологічно чистого виробництва. Про це заявив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Україна, Глава української делегації Володимир Бандуров під час 14-й сесії Генеральної конференції ЮНІДО у Відні.

Володимир Бандуров зазначив, що ініціативи ЮНІДО в галузі "зеленої промисловості", ресурсозберігаючого та екологічно чистого виробництва знайшли підтримку урядів багатьох країн, міжнародних організацій та бізнесу.

«Сподіваємося, що нові ініціативи ЮНІДО будуть ефективними і сприятимуть зміцненню позиції Організації як лідера в галузі промислового розвитку», - наголосив заступник Міністра.

За його словами, проектний портфель ЮНІДО в Україні розширюється. Так, заступник Міністра подякував Уряду Швейцарії та ЮНІДО за нещодавно започаткований проект зі створення мережі Центрів екологічно чистого виробництва, реалізація якого сприятиме розвитку чистого виробництва та підвищенню конкурентоспроможності секторів економіки.

Володимир Бандуров зауважив, що Україна очікує на якнайшвидший початок реалізації інших нових проектів, які ЮНІДО буде здійснювати у співпраці з Глобальним екологічним фондом. Це проекти з підвищення енергоефективності в аграрному секторі, розвитку ринку біопалива в Україні, а також системи енергетичного менеджменту в промисловості.

«Ми також зацікавлені у розвитку технологічного передбачення як частини системи стратегічного планування», - наголосив він.

 

версія для друку